Zadzwoń do nas: 795 139 819 | 600 700 126 LUB NAPISZ: sprzedaz@lokum.gda.pl
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

Zakątek Tuchomski
O INWESTYCJI

Tuchom to coraz popularniejsza miejscowość na Kaszubach, brana pod uwagę przy poszukiwaniu domów na sprzedaż. Dostępność dróg, infrastruktury, a jednocześnie terenów rekreacyjnych z Jeziorem Tuchomskim na czele sprawia, że to zainteresowanie jest jak najbardziej uzasadnione. Do tego blisko stąd do Trójmiasta.

Zakątek Tuchomski to nasza najnowsza inwestycja, której budowa w Tuchomiu właśnie się rozpoczyna.

Na doskonale położonym, płaskim terenie powstanie docelowo 40 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Bazując na doświadczeniach i dotychczasowych wyborach naszych Klientów stworzyliśmy projekt wygodnego, przestronnego domu z otwartą strefą dzienną i gabinetem na parterze oraz sypialniami na poddaszu. Komfort zapewniają dwie przestronne sypialnie (z możliwością adaptacji na 3 pokoje) i duża łazienka w strefie nocnej, a w strefie dziennej kuchnia otwarta na jadalnię i salon, zaciszny gabinet oraz słoneczny taras. Do tego duża działka o pow. 450 m2 i dwa miejsca postojowe. W trosce o wygodę naszych klientów staramy się dopasowywać dom do indywidualnych potrzeb. Całe osiedle podłączone zostanie do kanalizacji gminnej.

Planowane rozpoczęcie budowy osiedla – październik 2021 r. Pierwsze domy jednorodzinne w tej inwestycji oddamy mieszkańcom na początku roku 2023.

Już teraz zarezerwuj dom dla siebie. Nie daj się wyprzedzić innym.

Biuro sprzedaży

Tel. 600-700-126, 795-139-819

Najlepsze oferty